Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na bielenie zubov

Overený zákazník Bielime.com Overený zákazník

• dobra cena

Overený zákazník Bielime.com Johnny

Zakúpený v Bielime.com

zatiaľ po týždni ťažko hodnotiť výsledky, ale pásiky majú príjemnú chuť a dobre mi držia na zuboch. jemný efekt už je vidieť

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Zakúpený v Pilulka.sk

• Absolútne zbytočne vyhodené peniaze nič viac. Žiaden účinok ako to je popísané. Sklamanie

Nespokojnosť s produktom

Luma Smile súprava na bielenie zúbov

Luma Smile súprava na bielenie zúbov

Overený zákazník nastrojan Overený zákazník

Pridané: 18. júla 2023

Zakúpený v nastrojan

Overený zákazník hello coco Timea

Pridané: 18. júla 2023

(naposledy upravené 18. júla 2023)

Zakúpený v hello coco

Nulovy vysledok a to moje zuby reaguju dobre na bielacie prostriedky, skusala som to cca 10dni a nic zuby nie su belsie ani o 1 odtien. Vyhodené peniaze.

ďakujeme vám za vašu recenziu.
K produktu prosíme o trpezlivosť, nakoľko produkt nemusí mať úplne rovnaký a rýchly efekt u každého zákazníka, pretože povrch zuba a zubná sklovina sú u každého zákazníka rozdielne. Produkt je potrebné používať v dlhodobejšom meradle, aby boli výsledky viditeľné. Produkt sa najlepšie používa ako post-bieliace ošetrenie, ale môže sa používať samostatne denne alebo pred bielením. Ideálne odporúčame produkt používať ráno po vyčistení zubov klasickou zubnou pastou.

Pridané: 14. júla 2023

Zakúpený v hello coco

Tento korektor vôbec nefunguje tak ako je popisované na princípe šampónu, zatiaľ čo mne osobne fialový šampón pomáha, pokiaľ nemáte profesionálne bielené zuby, rozdiel po jeho viacnásobnom použití vôbec nie je, nevidíte. Zbytočne vyhodené peniaze za dobrú reklamu.

Pridané: 4. júla 2023

Zakúpený v hello coco

zatiaľ som len začala použivať produkt, som spokojná

Reakcia obchodu hello coco

Ďakujeme za recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť :)

Overený zákazník Bielime.com Overený zákazník

Pridané: 4. júla 2023

výhodné menšie balenie

Pridané: 20. júna 2023

• Zuby viditeľne belšie už po 2-3 použitiach, vydrčímrok

Vážený zákazník,
ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu.

• Veľmi efektívne bielenie
  • Viditeľný výsledok za pár dni
  • Bez prichúte

Overený zákazník bieliace-pasiky.com Lili

Pridané: 13. júna 2023

(naposledy upravené 13. júna 2023)

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• Jemne vybielenie zubov avsak nic vyrazne
  • Zuby su po použití extra citlive

Pred par rokmi som pouzivala profesionálnu sadu od zubara ktory mi prv dal na mieru vyrobit gumenú formu na zuby do ktorej som striekačkou kazdy vecer davala kusok bieliacej pasty. Bielenie bolo viditeľne a zuby som nemala absolutne citlivé. A ani bezne ich nemam citlivé ani na horúce a ani na studené jedla/nápoje. Zial po tychto pasikoch mam zuby extra citlivé az bolestive. Nemozem ich pouzivat ani kazdy den. Mozno ti je aj príčinou slabého účinku.

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

Vaším problémov nie je produkt. Ten je dokonalý a overený rokmi aj miliónmi pravidelných používateľov po celom svete, a to už viac ako 22 rokov. Tak dlho sú pásiky Crest na trhu a sú najúspešnejším a najuznávanejším produktom na domáce bielenie zubov na svete. Vaším problémom je stav Vášho chrupu. Keďže pociťujete silnú lokálnu bolesť, máte s veľkou pravdepodobnosťou:
- zubný kaz,
- zle tesniacu staršiu plombu,
- odhalený dentín,
- alebo napríklad nezaplombované a proti bolesti neošetrené citlivé zubné kŕčky.
Tieto záležitosti, či defekty chrupu, nie sú nejakou vinou tohto produktu. Ten je výborný a chvália ho milióny ľudí, aj tisíce našich zákazníkov v našom overenom e-shope pôsobiacom na Slovensku a v ďalších krajinách už viac ako 13 rokov. Skúseností teda máme dosť. Stačí si prečítať iné recenzie a názor sa dá utvoriť jasne. Recenzie nájde čitateľ v eshope Bieliace-pasiky.com.
Neporovnávali by sme stav Vášho chrupu niekedy dávno pri Vašom prvom bielení a teraz. Stav chrupu sa v čase mení. Navyše ste mali len polovičné balenie a nie celé. Takže ak pociťujete takéto bolesti už pri takomto menšom balení, niečo na Vašom chrupe zjavne nie je úplne v poriadku. Snažíme sa Vám týmto aj úprimne poradiť a pomôcť.
Ďakujeme.

Pridané: 9. júna 2023

• Príjemná chuť produku
  • Konzistencia v poriadku
  • Nevidím po ňom taký exkluzívny výsledok ako produkt prezentujú
  • Príde mi to ako obyčajná zubná pasta
  • Za tú cenu by som šla radšej k zubárovi na bielenie
  • Za mňa nie

Overený zákazník hello coco Dii

Pridané: 1. júna 2023

Zakúpený v hello coco

Buď sa gél na pásikoch prilepil o obal v ktorom boli zabalené, čím sa znehodnotili, alebo mi tento gél po uplynutí 30min.doby ostal celý na zuboch. V snahe s obchodom riešiť reklamáciu mi najprv kázali poslať pásiky späť a keď som ich poslala, vyše týždňa sa nikto neozval. 2x som im volala a nakoniec mi povedali, že sú "ochotní" mi za 9ks vratených pásikov vrátiť 50% z ceny, čo je úplný výsmech! Nakoniec idú nefunkčné pásiky späť ku mne, čiže nemám ani pásiky, ani peniaze.
Neodporúčam túto firmu, ani pásiky.

Dobrý deň Denisa,
chceli by sme vám poďakovať za recenziu. A v druhom rade sme vás oprávnený poopraviť. Pásiky ste u nás zakúpila 20.10.2022 čo je 8 mesiacov dozadu. Počas tejto doby bol produkt u vás doma otvorený a používaný o tom nie je vo vašej recenzii ani jedna zmienka. Píšete, že ste s produktom nespokojná, ale nerozumieme prečo ste nás nekontaktovala hneď v Októbri, ale až teraz po 8 mesiacoch. Píšete, že týždeň sa vám nikto neozval, ale zo zákona máme na posúdenie reklamácie 30 dní. Vždy sa snažíme reklamácie vybavovať čo najrýchlejšie k spokojnosti zákazníka. Nechápeme prečo ste čakala 8 mesiacov na reklamáciu a zrazu urgovala to, že sa Vám týždeň nikto neozval aj napriek tomu, že v tom čase bol produkt na ceste k nám. Prosíme aby ste nezávadzala a písala fakty nie vaše domnienky. Následne po 9 dňoch vás kolegyňa kontaktovala a snažila Vám vysvetliť situáciu, že sa jedná o kozmetický produkt, ktorý bol otvorený, používaný a u vás 8 mesiacov. Na základe obchodných podmienok takýto produkt nie je možné vrátiť., ale pre nás je zákazník na prvom mieste preto sme Vám navrhli kompenzáciu vo výške 50% + darček v hodnote 15€ na to ste reagovala podráždene a začala nás osočovať. Nakoniec ste sama súhlasila, preto nerozumieme vašej recenzii. S pozdravom hello coco

Overený zákazník Pilulka.sk Patrik

Pridané: 30. mája 2023

(naposledy upravené 30. mája 2023)

Zakúpený v Pilulka.sk

• Žiadny rozdiel po aplikácii.
Eva Bieliaci zubný púder Meswak 30 g

Eva Bieliaci zubný púder Meswak 30 g

Overený zákazník ELNINO.SK Overený zákazník

Pridané: 26. mája 2023

Zakúpený v ELNINO.SK

• už po prvom použití viditeľný účinok

Overený zákazník Bielime.com ROBO B

Pridané: 23. mája 2023

ZATIAL VSETKO V POHODE

za 10 dní krásne biele zuby

Vážený zákazník,
ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu.

Pridané: 21. mája 2023

(naposledy upravené 21. mája 2023)

• Rychla dodavanie

Vážený zákazník,
Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho produktu. :)
e-Shop Bieliace-pasiky.com

Procter & Gamble bieliace pásiky Crest Supreme Professional 84 ks

Procter & Gamble bieliace pásiky Crest Supreme Professional 84 ks

Pridané: 19. mája 2023

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• Myslím, že najsilnejšie pásiky na trhu, Skoda, že už nie sú dostupné. Na stránkach, kde dostupné sú,(Piwaxi.com) to je podvod a sú to FAKE

Pridané: 19. mája 2023

• Originálne pásiky CREST, nie ako od firmy Piwaxi.com

Vážený zákazník,
Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho produktu. :)
Áno, presne ako píšete. Vami uvedený anglický web ponúka fejky pásikov Crest vyrábané v Číne v dizajnoch obalov spred niekoľkých rokov. Urobili ste dobre, ak ste u nich nič neobjednávali. Pozor na také podvodné zahraničné weby bez recenzií snažiace sa zarobiť na všetkých možných trhoch s nemožnosťou akejkoľvek sťažnosti či reklamácie.
e-Shop Bieliace-pasiky.com

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25