Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na bielenie zubov

Colgate Max White Overnight bieliace pero 2,5 ml

Colgate Max White Overnight bieliace pero 2,5 ml

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Marcela

Pridané: 17. apríla 2024

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

• Zatial nevidim ziadne vysledky,zle sa to aplikuje a nebieli

Overený zákazník bieliace-pasiky.com Daniela

Pridané: 15. apríla 2024

(naposledy upravené 15. apríla 2024)

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• Použité 4 balenia. Je viditeľné mierne vybielenie. Spokojnosť. Splnilo očakávanie.
Crest 3D White RADIANT EXPRESS bieliace pásiky na zuby 28 ks

Crest 3D White RADIANT EXPRESS bieliace pásiky na zuby 28 ks

Pridané: 15. apríla 2024

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

Bieliace pásiky Radiant Express skutočne fungujú. Som v polovici kúry a rozdiel je viditeľný. Deň po prvom bielení som pociťovala jemnú citlivosť na zuboch, ale prešlo to. Hodnotím maximálne pozitívne.

Mam síce citlivé zuby, ale tieto pásiky považujem za najlepšie....v prípade zvýšenej citlivosti dám pár dní pauzu.

• Dobre držia na zuboch
  • Kratšia doba aplikácie
  • Polovičné balenie
  • Fungujú
  • Žiadne nevýhody som nepostrehla

Pásiky som mala druhý krát. Prvy krát som mala Supreme ktoré až tak dobre nedržali na zuboch, zuby zostali citlivé dlhšiu dobu. Tieto mi viac vyhovovali lebo dobre držali na zuboch, zuby nie sú až tak citlivé a bolo možné kúpiť len polovičné balenie čo mne stačí nakoľko bielim iba spodné zuby lebo hore mám fazety pekné biele. Čiže toto balenie mi vyšlo na 20 aplikácií. Bieliaci efekt som zaznamenala asi po dvoch týždňoch. Ja som spokojná a určite kúpim za pol roka znovA.

Procter & Gamble, Bieliace pásiky Crest 3D Whitestrips SUPREME Professional Exclusive, 42 ks

Overený zákazník bieliace-pasiky.com Ľubica

Pridané: 27. marca 2024

(naposledy upravené 27. marca 2024)

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

produkt Supreme objednávam pravidelne nakoľko chcem maximálny efekt bielenia.som kavickar plus fajčím a vďaka pásikom mám aj napriek tomu krásne biele zuby..ktoré si ale udržiavam aj zubnými pastami od crest-u .
mne stačí polovičné balenie nakoľko som pred rokmi absolvovala 21-dnovu kúru a teraz mi stačí raz za rok pouzit pásiky na 10 dní na udržanie bielych zúbkov.vysledky vidno už na tretí deň ..
po dvoch dňoch si dávam deň prestávku nakoľko mám zo začiatku zuby citlivé ale potom je to už v poriadku a dokončím proces bielenia ..

• Necítim citlivost
  • Viditelne vybielenie už po 7 dňoch, prvé viditeľné zmeny po 3 dnoch
  • Vyborne držia na zuboch
  • Ich chuť mi nevadí
  • Ľahká aplikácia
  • Pekný návod

Určite odporúčam tento produkt a myslím ze v dnešnej dobe vybielit zuby za taký peniaze veľmi dobrý deal :) Nemam co vytknúť, úplná spokojnosť:) Aplikovala som vždy večer pred spaním a s výsledkom som po 7 dňoch nadmieru spokojná no ešte ma čakajú 3 dní tak to môže byť už len lepšie ale ani teraz by som nemala žiadne výhrady.

Procter & Gamble bieliace pásiky Crest 3D Glamorous White 28 ks

Procter & Gamble bieliace pásiky Crest 3D Glamorous White 28 ks

Pridané: 26. marca 2024

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• Viditeľné výsledky už po treťom použití
  • Citlivé ďasná

• Naozaj vybielia
  • Ja osobne som z nich citlivé zuby nemal
  • Dobre držia

Objednané a odskúšané už druhýkrát, vybielenie je viditeľné, netreba však očakávať zázraky :) Prvýkrát vydržali zuby biele dlhšie ako rok, čo je celkom prekvapivé vzhľadom na to, že denne pijem čaj. Zuby som vôbec nemal citlivé, avšak poznám ľudí, ktorí ich citlivé mali, ale nie je to nič hrozné, citlivosť po doužívaní zmizne. Určite objednám aj v budúcnosti, cena je prijateľná, dokonca ma v súčasnosti vyšli bieliace pásiky lacnejšie ako pred 2 rokmi, keď som ich kupoval prvýkrát. Som naozaj spokojný :)

• pásiky naozaj viditeľne bielia zuby o niekoľko odtieňov

S bieliacimi pásikmi som veľmi spokojná.Na skúšku som objednala len polovičné balenie, ktoré ešte stále využívam, ale určite budem objednávať opäť.Prvé výsledky bielenia sa dostavili už po pár dňoch.Zo začiatku som mala zuby trošku citlivé, ale nič čo by sa nedalo zvládnuť.Takže za mňa určite veľká spokojnosť a odporúčam zo všetkými 10-timi...

Pridané: 25. marca 2024

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

super produkt ktorý splní očakávania
určite odporúčam každému kto túži po bielých zuboch bez dlhého a drahého procesu bielenia

Výborný produkt. Skvela skúsenosť s bieliacim pásikmi. Produkt splním nadmieru očakávania a určite si pásiky znovu nakúpim. Videlne výsledky už po pár dňoch od samotného používania. Pre mna je tento výrobok číslom jedna na trhu.

Overený zákazník Bielime.com Overený zákazník

Pridané: 24. marca 2024

(naposledy upravené 24. marca 2024)

Zakúpený v Bielime.com

• Odoporučam

Overený zákazník bieliace-pasiky.com Lubi

Pridané: 20. marca 2024

(naposledy upravené 20. marca 2024)

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

Zatial som zakupila polovicne balenie.Pouzivam 5 den, vidim rozdiel.Objednavam dalsie balenie
Odporucam.

Overený zákazník bieliace-pasiky.com Mimi

Pridané: 20. marca 2024

(naposledy upravené 20. marca 2024)

• Efekt je viditeľný
  • Rýchle dodanie tovaru

Tovar bol rýchlo doručený, po treťom použití je efekt viditeľný. Zuby sú citlivejšie, ale s tým som rátala, nakoľko mám celkovo citlivejší chup. Produkt som vybrala na základe recenzií od známej, ktorá bola s tovarom tiež veľmi spokojná. Odporúčam vyskúšať. Cena je za mňa primeraná, nakoľko cena=kvalita. Stalo sa, že som jeden deň vynechala, ale pokračovala som ďalej, určite to nebrala na konečnom výsledku. Za mňa dobrý produkt. Určite ešte v budúcnosti vyskúšam iné produkty.

• Daný produkt spĺňa účely bielenie. Odporúčam tento produkt každému, kto má problém so zažltnutím zubov.

Krásne vybielia, už som tieto isté mala aj v minulosti..na to, že to je stredná kvalita, veľká spokojnosť. Pásiky som vždy objednávala zo stránky bielacie-pásiky.com a veľká spokojnosť aj s daným obchodom. Nie je to najlacnejšia záležitosť, ale vydržia krásne vybielené. Ja som videla zmenu už hned po prvom dni.

Crest 3D White 1hour EXPRESS + LED LIGHT s bieliacou lampou 38 ks

Crest 3D White 1hour EXPRESS + LED LIGHT s bieliacou lampou 38 ks

Pridané: 18. marca 2024

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

Kvalita, ktorú je aj vidieť... Odporúčam

Bieliace pásiky skúšam prvýkrát. Už po pár razoch je vidieť rozdiel v odtieni. Takže určite to funguje. Zuby si bielim večer pred spaním. Bála som sa zvýšenej citlivosti, ale tá sa zatiaľ nedostavila, tak som spokojná. Teším sa na konečný výsledok.

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25