Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na bielenie zubov

• Výsledný efekt viditeľný už po pár použitiach
  • Veľmi praktické balenie, prevedenie a používanie
  • Pásiky držia dobre na zuboch
  • Keďže sa jedná len o 30 minútovú procedúru, pričom aplikácia trvá len minútku, dá sa pohodlne vykonať večer pri sledovaní seriálu :)
  • Detailne spracovaný a poučný príbalový letáčik
  • Gél môže vyvolať máličko citlivú reakciu pri kontakte s ďasnom, ale ako je uvedené v príručke tá potom zmizne chvíľku po odstránení pásika

Naozaj skvelý produkt :)

Procter & Gamble Crest 3D White Luxe Supreme FlexFit 42 ks

Procter & Gamble Crest 3D White Luxe Supreme FlexFit 42 ks

Pridané: 4. júna 2019

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

Bielenie prostredníctvom, týchto pásikov skutočne funguje. Ja konkrétne som použila pásiky FlexFit čo je rýchlejší spôsob bielenia nakoľko nemám citlivé zuby a na dokonalé vybielenie mi stačila polovica balenia. Čiže bielila som 11 dní. Výsledok sa dostavil a aj pozitívne reakcie okolia. Nehovoriac o tom že zúbky sú biele už pol roka. Ďakujem

Pridané: 31. mája 2019

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

Zuby vybieli o nejaký stupeň, ale ak nemáte fotku na začiatku a na konci tak si rozdiel všimnete len ťažko. Pravdepodobne je potrebné bielenie opakovať viac krát po sebe...to však samozrejme pôjde do peňazí...darmo...za krásu sa platí

Vážený zákazník,
bielenie určite nie je potrebné opakovať. Väčšine zákazníkov postačuje na vynikajúci bieliaci efekt dokonca aj polovičné balenie, ako môžete vidieť tu: https://bielenie-zubov.heureka.sk... , takže problém tu nebude v produkte, ktorý jednoznačne funguje, o čom prezrádza veľká štatistická vzorka používateľov. Problém v tomto Vašom prípade môže byť v takých faktoroch ako je napríklad neabsolvovanie dentálnej hygieny pred bielením, nedodržiavanie bielej kúry, vynechávania aplikácií, nedodržanie návodu, genetické predpoklady, tetracyklínové zuby, a podobne. Tých faktorov, ktoré na bielenie zubov pôsobia je veľa a preto nemôžete zvaľovať vinu na produkt, ktorý je podľa recenzií prakticky všetkých ostatných zákazníkov účinný. Ide dokonca o PRODUKT ROKU 2018, keďže bol v roku 2018 umiestnený na 1.mieste v rebríčku produktov na bielenie zubov na základe nezávislých recenzií skutočných užívateľov. Čiže produkt funguje, treba sa pozrieť určite aj na tie spomínané faktory vplývajúce na bieliaci efekt, či ste náhodu neurobili chybu niekde inde, alebo či za slabší efekt nemôže niektorý z týchto faktorov. Ďakujeme.

Pridané: 30. mája 2019

• Som spokojna s vysledkom

Procter & Gamble tretinové balenie Crest Supreme Professional 28 ks

Procter & Gamble tretinové balenie Crest Supreme Professional 28 ks

Pridané: 19. mája 2019

• Naozaj funguje

Pouzivat len ked mate zdrave dasna

Swissdent Extreme Whitening 10 ml

Swissdent Extreme Whitening 10 ml

B.B.B. B.B.B.

Pridané: 13. mája 2019

(naposledy upravené 13. mája 2019)

• je videť rozdiel uz po prvom použití.
  • je to 10ml !! velkosť pasty je skor vzorka,ako klasicke balenie .

chuť pasty mi strašne pripomína chren . ak si objednávate cez net dobre si pozrite velkosť balenia. 10ml ,je niečo ako vzorka -o velkosti 3-4 cm..:-( ja som si to nevšimla čo je škoda,lebo inak by som si to ani nekupila. čo sa týka účinku ten je vidieť.

Procter & Gamble Crest 3D White Professional Effects 20ks/10apl

Procter & Gamble Crest 3D White Professional Effects 20ks/10apl

Overený zákazník Crest3d.sk Overený zákazník

Pridané: 7. mája 2019

Zakúpený v Crest3d.sk

• Fuguje jak má. Viditelný rozdíl po třetí aplikaci. Dokončím pátou a prozatím končím. V budoucnu nejspíše budu opakovat.
  • Trochu znatelná citlivost zubů po první aplikaci. Cca po třetí mě asi čtvrt hodiny pálely dásně (mírně). Jinak naprosto OK!!

Pridané: 7. mája 2019

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• nie je oznacena, expir. doba, v originalnom baleni je kazdy sacik ozn. expiraciou
  • pasiky su tak tenke, ze sa zosmykavaju zo zubov - jednoducho nedrzia i ked si ista i zuby , dasna vytriete do sucha
  • navod - zadarmo - pozornost podniku, cit.: neumyvajte si zuby, pasiky dajte na spinave zuby a po ich odstraneni si usta vyplachnite - no fantazia

Vážená pani,
Vaša recenzia vôbec nie je na mieste. Je veľmi nepravdivá.
Objednali ste si VEDOME pásiky, ktoré ako jediné z ponuky nemajú Advanced seal technológiu silnejšieho prilepenia na zuby. Prečo ste si ich teda objednali? Nečítate čo objednávate? Navyše to, že pásiky nedržia na zuboch tak silno ako ostatné pásiky zo série 3D White, nie je vôbec slabinou. Je to úplne normálne a nemá to žiadny negatívny vplyv na efekt bielenia. Crest je inak jediná značka pásikov na trhu, ktorá má v ponuke aj pásiky so silnejsím prilepením na zuby. Vy ste si ale VEDOME vybrali tie, ktoré to nemajú, takže nerozumieme Vášmu rozhorčeniu.
Expiračná doba na balení JE VYZNAČENÁ. Znovu VEDOME ste si neobjednali balenie v krabici, ale lacnejšie balenie bez krabice. Na takomto balení je tiež vyznačená expirácia. Asi ste to prehliadli. Keby sa tu dali pripájať fotku, dali by sme sem fotku, ale bohužiaľ sa to nedá. Na každé balenie, aj balenie bez krabice, lepíme dátumy expirácie.
Tú brožúrku ste asi nečítali poriadne. Zuby sa umývať tesne pred aplikáciou samozrejme nemajú. A mali by ste aj vedieť prečo. Ak to neviete, brožúru ste skutočne nečítali poriadne. Má to svoj dôvod. Zuby nemáte mať prečo špinavé, keďže ste pred bieliacou kúrou samozrejme boli na dentálnej hygiene. Ak ste neboli, znovu ide len o Váš nedostatok a o to, že ste nečítali návod poriadne. My nemôžeme za tieto Vaše nedostatky. Toto nie je chyba produktu, ale chyba zákazníka...

Pridané: 27. apríla 2019

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• Jednoznačne najefektívnejšie bieliace pásiky na trhu

Pridané: 25. apríla 2019

Opalescence bieliaca zubná pasta 20 ml

Overený zákazník Nazuby.eu Overený zákazník

Pridané: 1. apríla 2019

Zakúpený v Nazuby.eu

• som si objednala malé balenie...

Pridané: 1. apríla 2019

(naposledy upravené 1. apríla 2019)

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

perfekne funguje to vybieli zuby mám skúsenosť ešte z čias, keď som bola v USA tam som si kupila pásiky a som rada, že sú dostupné takto

Pridané: 25. marca 2019

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• ľahká aplikácia a vynikajúci výsledok:)

Pridané: 23. marca 2019

• Doporučujem kvalitu.

Pridané: 23. marca 2019

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• Viditeľný výsledok po prvom použití
  • Dlhodobý výsledok
  • Ľahká až primitivna aplikacia
  • Krátka doba posobenia

Už druhom použití som mala citlivé zuby najmä na vzduch. Citlivosť prešla po 2 dňoch. Neviem ako realizovať celu kúru.
Cena produktu je vyššia ako ostatne na trhu,avšak výsledok zodpovedá cene a kvalite.
Napriek citlivosti a cene jednoznačne odporúčam. Prvý krát som kúru využila asi pred 2 rokmi a výsledok bol dlhodobý. Myslím že naozaj ten 1,5 roka...

Miracle Teeth na bělení zubů 20g

Miracle Teeth na bělení zubů 20g

Overený zákazník extrashop Overený zákazník

Pridané: 19. marca 2019

Zakúpený v extrashop

Produkt úplne splnil moje očakávanie, cena je primeraná a hlavne vidieť výsledok. Odporúčam.

Procter & Gamble 1/2 bal. Crest 3D White Supreme FlexFit 20 ks

Procter & Gamble 1/2 bal. Crest 3D White Supreme FlexFit 20 ks

Pridané: 18. marca 2019

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

odporúčam, aj keď mám z toho citlivé zuby, ale to po pár dňoch prejde

Vážený zákazník,
ďakujeme za pozitívnu recenziu k produktu.
Citlivosť zubov pri (reálnom = účinnom) bielení zubov je úplne normálna vec. Píše sa o tom aj v obsiahlej brožúrke, ktorú ste od nás pri nákupe k pásikom dostali. Ide o neškodnú sprievodnú reakciu. Spôsoby ako sa jej vyhnúť, resp. ju minimalizovať sú uvedené v spomínanej brožúrke. Citlivosť zubov zmizne hneď po ukončení či prerušení bieliacej kúry. U väčšiny ľudí sa neobjaví, ale ak sa objaví, treba rátať s tým, že je to úplne normálna súčasť bielenia zubov.

iWhite 2 sada pro bělení zubů 10 x 0,8 g

iWhite 2 sada pro bělení zubů 10 x 0,8 g

davarymi davarymi

Pridané: 17. marca 2019

• Funguje
  • Belsie zuby uz po prvom pouziti
  • Aplikator by mohol byt vacsi, aby bielil aj zadne zuby

Pisem prvu recenziu v zivote a kvoli nej som si vytvoril ucet na heureke, aby som pochvalil tento vyrobok. Najskor som kupil vyrobok v drogerii a az potom som cital recenzie. Tak som si myslel po precitani recenzii, ze som kupil dobru blbost. Ale po prvom aplikovani mam o dost belsie zuby, co zhodnotila cela rodina. Ziadny iny vyrobok som si nikdy predtym nekupil a zuby som si nikdy nedaval bielit. Takze za mna po prvom pouziti spokojnost.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]