Procter & Gamble Crest 3D White Professional Effects bieliace pásiky 20 ks

TOP 1 v kategórii Prípravky na bielenie zubov

Procter & Gamble Crest 3D White Professional Effects bieliace pásiky 20 ks

Produkt roku 2023 - Top v kategórii
Túžite po krásnom žiarivom úsmeve hollywoodskych hviezd? S týmito pásikmi vyčarujete biely chrup ako od profesionála. Stačí si vyhradiť 30 minút denne v pohodlí vášho domova. ...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka bieliace-pasiky.com

Bieliace pásiky Crest 3D White Professional Effects získali množstvo prestížnych ocenení. Nie sa čomu čudovať, keďže Crest patrí nielen v USA k absolútnym jednotkám v oblasti bielenia zubov. Žiadny obavy z poškodenia zubnej skloviny. Pri dodržaní správneho postupu sa už po niekoľkých dňoch budete tešiť z viditeľných výsledkov. Technológia Advanced Seal umožní dokonalé prispôsobenie pásikov vašim zubom. Stačí ich aplikovať každý deň na 30 minút. Profesionálny efekt za zlomok ceny návštevy zubára!

Jednoduchá aplikácia

Pásik si na 30 minút nalepte na zuby. Postup opakujte jedenkrát denne 10 dní. Môžete tak urobiť napríklad aj doma pred televízorom. Pásik na zuboch pevne drží, prispôsobí sa ich tvaru a nezošmykne sa.

Druh produktu
bieliace pásiky
LED svetlo
Aktívne uhlie

• , zakúpené v bieliace-pasiky.com

• Použité 4 balenia. Je viditeľné mierne vybielenie. Spokojnosť. Splnilo očakávanie.
  • , zakúpené v Bielime.com

Mam síce citlivé zuby, ale tieto pásiky považujem za najlepšie....v prípade zvýšenej citlivosti dám pár dní pauzu.

• Dobre držia na zuboch
    • Kratšia doba aplikácie
    • Polovičné balenie
    • Fungujú
    • Žiadne nevýhody som nepostrehla

Pásiky som mala druhý krát. Prvy krát som mala Supreme ktoré až tak dobre nedržali na zuboch, zuby zostali citlivé dlhšiu dobu. Tieto mi viac vyhovovali lebo dobre držali na zuboch, zuby nie sú až tak citlivé a bolo možné kúpiť len polovičné balenie čo mne stačí nakoľko bielim iba spodné zuby lebo hore mám fazety pekné biele. Čiže toto balenie mi vyšlo na 20 aplikácií. Bieliaci efekt som zaznamenala asi po dvoch týždňoch. Ja som spokojná a určite kúpim za pol roka znovA.

Druh produktu

Produkt roku 2023 - Top v kategórii
Produkt roku 2022 - Top v kategórii
Produkt roku 2018 - Top v kategórii

Mimoriadne účinky

Tento produkt sa výborne osvedčí pri odstraňovaní škvŕn spôsobených fajčením, pitím kávy či čaju a konzumovaním potravín s vysokým podielom farbív. Pásiky fungujú na báze rovnakých látok, aké používajú zubári pri ambulantnom bielení zubov.

Mimoriadne účinky

Zdravotne nezávadné

Bieliace pásiky Crest neobsahujú abrazívne častice, ktoré by mohli poškodiť zubnú sklovinu. Neodporúčame však prekračovať odporúčanú dĺžku dennej aplikácie.

Zdravotne nezávadné

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma99 % • 1 537 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,9 €97 % • 105 recenziíĎalšie informácie

Keďže na vybielenie zubov väčšine ľudí postačuje aj polovičný počet pásikov Professional effects, ponúkame vám aj takéto polovičné balenie. Nemusíte si tak kupovať celé balenie, ale za zvýhodnenú cenu si zakúpite polovičné balenia najlepších pásikov Professional Effects.

(Zakúpením tohto produktu beriete na vedomie, že si kupujete len polovičné balenie kompletného produktu, ktoré nie je určené na kompletný bieliaci efekt.)

Balenie obsahuje:

- 20 pásikov (10 na horné zuby a 10 na dolné zuby) = 10 aplikácií na 30 až 45 minút denne = 10 sáčkov s pásikmi + návod na použitie

- neobsahuje obalovú krabicu, keďže ide o polovičné balenie a nie celé

- výhodná cena

Najsilnejšie bieliace pásiky z novej série Crest 3D White.

Najvyšší profesionálny stupeň bielenia zubov.

Biele zuby vydržia biele viac ako 1 rok a pri dobrej starostlivosti o zuby (napríklad pastou Crest 3D White Brilliance) aj dlhšie.

Bieliace pásiky Crest 3D White Professional Effects majú Advanced Seal technológiu (Strong Grip, No Slip), vďaka ktorej pevne držia na zuboch, nešmýkajú sa, počas aplikácie pásikov preto môžete aj jesť, piť či sprchovať sa.

Úspechy pásikov Professional Effects

• Magazínom Allure boli v roku 2013 vyhlásené na základe hlasov čitateľov za najlepší bieliaci prostriedok na zuby v drogériách.
  • V The Knot (2012) boli pásiky ocenené opäť za najlepší prostriedok na bielenie zubov v rebríčku “Beauty Awards- Teeth Whitener”.
  • Víťaz americkej Shape of Beauty Awards 2010 v kategórii o najlepší bieliaci prostriedok na zuby voľne dostupný na celosvetovom trhu.
  • Víťaz Life & Style Beauty Awards 2010 ako najužitočnejší prostriedok na bielenie zubov.
  • Čitateľmi magazínu Vogue boli pásiky ohodnotené ako najlepší bieliaci prostriedok na zuby v Teen Vogue´s Reader´s Choice Awards 2010.
  • Prestížnou internetovou stránkou BestCovery.com ohodnotené ako najlepší spôsob bielenia zubov.
  • Magazínom NewBeauty boli pásiky Professional Effects vymenované za najspoľahlivejší prostriedok na domáce bielenie zubov v každoročnej ankete Beauty Choice Awards.

• Dobre držia na zuboch
    • Kratšia doba aplikácie
    • Polovičné balenie
    • Fungujú
    • Žiadne nevýhody som nepostrehla

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma99 % • 1 537 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variantDarček2,9 €97 % • 105 recenziíĎalšie informácie

• Necítim citlivost
    • Viditelne vybielenie už po 7 dňoch, prvé viditeľné zmeny po 3 dnoch
    • Vyborne držia na zuboch
    • Ich chuť mi nevadí
    • Ľahká aplikácia
    • Pekný návod

Určite odporúčam tento produkt a myslím ze v dnešnej dobe vybielit zuby za taký peniaze veľmi dobrý deal :) Nemam co vytknúť, úplná spokojnosť:) Aplikovala som vždy večer pred spaním a s výsledkom som po 7 dňoch nadmieru spokojná no ešte ma čakajú 3 dní tak to môže byť už len lepšie ale ani teraz by som nemala žiadne výhrady.

• Naozaj vybielia
    • Ja osobne som z nich citlivé zuby nemal
    • Dobre držia

Objednané a odskúšané už druhýkrát, vybielenie je viditeľné, netreba však očakávať zázraky :) Prvýkrát vydržali zuby biele dlhšie ako rok, čo je celkom prekvapivé vzhľadom na to, že denne pijem čaj. Zuby som vôbec nemal citlivé, avšak poznám ľudí, ktorí ich citlivé mali, ale nie je to nič hrozné, citlivosť po doužívaní zmizne. Určite objednám aj v budúcnosti, cena je prijateľná, dokonca ma v súčasnosti vyšli bieliace pásiky lacnejšie ako pred 2 rokmi, keď som ich kupoval prvýkrát. Som naozaj spokojný :)

• , zakúpené v bieliace-pasiky.com

S bieliacimi pásikmi som veľmi spokojná.Na skúšku som objednala len polovičné balenie, ktoré ešte stále využívam, ale určite budem objednávať opäť.Prvé výsledky bielenia sa dostavili už po pár dňoch.Zo začiatku som mala zuby trošku citlivé, ale nič čo by sa nedalo zvládnuť.Takže za mňa určite veľká spokojnosť a odporúčam zo všetkými 10-timi...

• , zakúpené v bieliace-pasiky.com

super produkt ktorý splní očakávania
    určite odporúčam každému kto túži po bielých zuboch bez dlhého a drahého procesu bielenia

• Odoporučam
  • , zakúpené v bieliace-pasiky.com

Zatial som zakupila polovicne balenie.Pouzivam 5 den, vidim rozdiel.Objednavam dalsie balenie
    Odporucam.

• Efekt je viditeľný
    • Rýchle dodanie tovaru

Tovar bol rýchlo doručený, po treťom použití je efekt viditeľný. Zuby sú citlivejšie, ale s tým som rátala, nakoľko mám celkovo citlivejší chup. Produkt som vybrala na základe recenzií od známej, ktorá bola s tovarom tiež veľmi spokojná. Odporúčam vyskúšať. Cena je za mňa primeraná, nakoľko cena=kvalita. Stalo sa, že som jeden deň vynechala, ale pokračovala som ďalej, určite to nebrala na konečnom výsledku. Za mňa dobrý produkt. Určite ešte v budúcnosti vyskúšam iné produkty.