Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na bielenie zubov

• Skvely produkt na bielenie zubov, odporucam. Uz po dvoch aplikaciach vyrazne belsie zuby
  • Citlivost zubov

uživam 7 dni zatial spokojnost

Procter & Gamble Bieliace pásiky Crest 3D BRILLIANCE gentle na citlivé zuby 32 ks

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 10. októbra 2020

(naposledy upravené 12. októbra 2020)

• najsilnejsie bielenie

Nakupujem v tomto obchode uz par rokov.Zuby bielim tak raz za 2 roky a kupujem vzdy najsilnejsie bielenie.

• Super
  • Kvalita

Super kvalita, krásne vybieli zuby. Odporúčam :)

• Veľmi rýchlo vidieť jeho bielacie účinky

• Bieliace pero je skvele,,,biely pekne a neposkodzuje zubky

Kvalitny produkt

Pouzila som polovicu pasikov, ale zatialnebadam ziadnu zmenu. Snad do konca bude nieco, inak som vyhodila 75€ do vzduchu.

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

Táto recenzia je nemiestna, keďže ste nepoužili celý produkt a už ho idete neodporúčať. To je skutočne neférové a nevhodné. V návode na použitie máte jasne napísané, že musíte spotrebovať celé balenie, aby ste dosiahli kompletný efekt bielenia. Zároveň platí aj to, že každým dňom si na nový rozdiel v odtieňoch zvykáte a teda môžete časom považovať túto zmenu za minimálnu, zatiaľ čo Vaše okolie to vníma presne naopak. Toto sú naše 10-ročné skúsenosti s týmito produktmi so státisícami zákazníkov na Slovensku, v Česku a Maďarsku, takže vieme čo píšeme. Taktiež platí, že ste si objednali produkt určený na citlivé zuby a s tým treba rátať, keďže také produkty sú mierne slabšie ako ostatné produkty. Taktiež treba brať na vedomie všetky faktory vymenované v brožúrke, ako napr. nedodržiavanie bielej diéty, genetiku, starostlivosť o zuby a podobne. Zo skúseností vieme a je jasné aj podľa recenzií a ohlasov, že pásiky Crest jednoducho FUNGUJÚ. To je proste holý fakt. A ak niekomu nezafungovali ideálne, problém je v 100% prípadoch v samotnom užívateľovi a nie v produkte (na efekt mal v takom prípade vplyv niektorý z množstva faktorov ovplyvňujúcich bieliaci účinok). Každopádne, použili ste len polovicu balenia, takže vôbec nerozumieme prečo produkt takto neférovo hodnotíte!!! Na stránke sa pri polovičných baleniach jasne píše, že nie sú určené na dosiahnutie bieliaceho účinku a Vy produkt po takomto polovičnom použití idete hodnotiť. To je skutočne nefér voči dobrej povesti, akú značka Crest už dlho na trhu má a aká sa nebuduje medzi Slovákmi ľahko...Bieliace-pasiky.com

• Bol som fajčiar, takže zažltnutie skloviny bolo do očí bijúce, po použití už asi 2 pásika bolo viditeľné

možno na začiatku trocha citlivosť ale to prešlo po asi 4 pasiku

Waw som necakala hned viditeľné vysledky tak skoro . Naozaj po prvom som videla a uz mam za sebou asi 5 dni a uzasne...perfektne držia, a chut uplne super..mam tie 30 min.to ani neviem ako prejde

Eva bieliaci zubný púder mentol 30 g

Eva bieliaci zubný púder mentol 30 g

Overený zákazník MALL.SK L

Pridané: 23. augusta 2020

Zakúpený v MALL.SK

Vyborny na zubny kamen a prijemna chut.

Eva bieliaci zubný púder Fluór 30 g

Eva bieliaci zubný púder Fluór 30 g

Overený zákazník MALL.SK L

Pridané: 23. augusta 2020

Zakúpený v MALL.SK

Komu sa tvori zubnu kamen, urcite ocenni puder.

Nikdy som nepísala recenziu, ale teraz musím.... Som úplne nadšená, mala som otrasné zuby ale po 6 aplikáciách som ich mala ako z reklamy. Dúfam že efekt vydrží aspoň pár mesiacov ale ja som šťastnáaaaaaa, vkuse sa pozerám do zrkadla

Jedine bielenie zubov ktore funguje, aj ked necakajte zaraky na pockanie. Je nutne sa vzdat jedal a napojov ktore farbia aspon pocas bielenia.
Trocha zvysena citlivost zubov pocas bielenia, flexfit pasiky sice drzia na zuboch lepsie, ale mne osobne viac vyhovovali obycajne creat supreme.
Produkty odporucam...

Procter & Gamble Bieliace pásiky Crest 3D PROFESSIONAL Express 14 ks

Procter & Gamble Bieliace pásiky Crest 3D PROFESSIONAL Express 14 ks

Overený zákazník bieliace-pasiky.com Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2020

Zakúpený v bieliace-pasiky.com

• Pásiky sú na zuboch krátko, nič neštípe, veľmi pohodlné, výborne držia po nalepení, efekt je veľmi prirodzený

Bielenie nie je také rýchle a výrazné ako napr po 3 nociach s bieliacou pastou v silikónových násadách. Ale pravda je, že s pásikmi je to pohodlnejšie a vzniká prirodzený odtieň. ( Ja mám prirodzene žiaľ skôr žlté zuby)

VitalCare White Pearl pero na bielenie zubov 3 x 2,2 ml

VitalCare White Pearl pero na bielenie zubov 3 x 2,2 ml

Overený zákazník Notino Overený zákazník

Pridané: 16. júla 2020

Zakúpený v Notino

• Nie je to tak ako vsade v reklame

• Super fungujúce a krásne vybielia zuby.

Už som si objednala viackrát bieliacie pásiky a vždy som spokojná sú super a naozaj krásne zuby vybielia.Teraz som si objednala na citlivé zuby a po použití ma zuby vôbec nebolia.Odporúčam a určite si ich zase objednám.

Calendula Bukofit roztok 1 x 25 ml

Calendula Bukofit roztok 1 x 25 ml

Overený zákazník Vitalek eva

Pridané: 2. júla 2020

Zakúpený v Vitalek

nadmierna spokojnosť, aj na budúce si určite kúpim.....

Zatiaľ som skúšala len dvakrát,ale už je kúsok vidieť zmenu. Rýchle, praktické, zuby ma nebolia, ani nie sú zatiaľ precitlivene. Odporúčam, pretože z bieliacich pásikov som mala pre rokmi precitlivene zuby.

Procter & Gamble 1/2 bal. Crest 3D White Supreme FlexFit 20 ks

Procter & Gamble 1/2 bal. Crest 3D White Supreme FlexFit 20 ks