White Look White System bieliaca kúra na zuby (10 Days, 7 Shades Whiter) 2 x 75 ml

Druh produktu
kúry
Objem
75 ml

• , zakúpené v Najlekaren.eu

• Príjemná chuť gelu
    • Vôbec nebieli zuby ako je písané. Vybielilo mi zuby o nejaký stupeň,ale žiadne perličky nemám

Druh produktu
kúry
Objem
75 ml

White look SYSTÉM NA BIELENIE ZUBOV ponúka svojim zákazníkom systém bielenia zubov inšpirovaný stomatológmi v domácich podmienkach s využitím najmodernejších riešení, ktoré zabezpečujú účinný a bezpečný bieliaci efekt a zabezpečuje aktívnu bieliacu kúru, ktorá sa vyznačuje:

• veľmi krátkym časom celej kúry - 10 dní,
  • vysokou účinnosťou - do 7 odtieňov vybielenia podľa stupnice belosti,
  • krátkym časom priamej aplikácie na zuby - 20 minút v zubných nosičoch.

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Najlekaren.eu

• Príjemná chuť gelu
    • - dostupnost (DM, notino)
    • - nizka cena
    • - v cene bieliaca pasty
    • - lahka aplikacia

vsetko co som chcela vyzdvihnut som vyzdvihla..a este som chcela napisat, ze s vysledku som bola milo prekvapena..z mojich skusenosti odporucam tento produkt..

Aj tento systém je fajn, skúšala som ho pred polrokom ale ešte viacej sa mi pozdáva bieliace pero na zuby, ktoré má v ponuke taktiež White-look. To som aplikovala minulý týždeň a výsledok ma milo prekvapil. Moje zuby sú konečne pekné biele :-)

• dostať kúpiť v DM drogérií
    • nízka a dostupná cena
    • jednoduchá aplikácia
    • viditeľný výsledok
    • spokojnosť!

všetko podstatné, čo som chcela napísať, som napísala v segmente "pre" a stojím si za svojimi slovami

• -fajn produkt za lacný peniaz
    • -zuby vybielil
    • -rýchle a krátke aplikovanie

...v pohodičke produkt, vyskúšal som a nebudem kritizovať, keďže mi trochu vybielil zuby..nech ľudia vyskúšajú..podľa mňa u každého sú výsledky iné..niekomu nevybieli, niekomu vybieli trochu a niekomu poriadne..som za to, aby ľudia sami vyskúšali a budú sa vedieť vyjadriť k tomuto produktu..

Myslím si, že je tento produkt dobrý a hlavne pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť investovať veľa peňazí do bielenia. Mne osobne vybielil zuby a chcem po čase kúru aj opakovať.

• lacný produkt (čo nám vyhovuje)
    • výsledok (vybielené o pár stupňov)
    • dostupnosť (DM drogérie)

produkt white-look system sme aplikovali spolu s manzelom..mne produkt vybielil lepsie zuby ako jemu, ale to pravdepodobne z toho dovodu, ze on popri tom aj fajci, je totizto fajciar..ja som nefajciar a je to dost vidno..moje zuby su po aplikacii o dost krajsie..nelutujem, ze sme vyskusali:-)

Vysledok sice nebol az taky viditelny ako oni pisu ale o nieco mi tento produkt vybielil zuby, mam ich krajsie, jasnejsie a to mne staci. Kedze svoje zuby mam pekne tak ich potrebujem len udrziavat. Tento produkt som volila hlavne kvoli jej prijatelnej cene. Nemozem si dovolit pri dvoch detoch nejake drahe bielenie. Takze takym ludom, ktory su cca ako ja tak odporucam white-look system vyskusat

• nic, ako hocijaka ina zubna pasta, zuby vycistilo, ale nevybielilo

Nevybielilo zuby ani trochu. Navyse sa mi zda, ze si vyrobca napisal tie 3 pozitivne recenzie sam, vsetky su na jedno kopyto
    Produkt som pouzivala presne podla navodu na pouzitie ale nezaznamenala som bielenie ani o jeden odien. Oni pisu ze to vybieli zuby az o sedem odtienov. Produkt by som znovu nekupovala.

• jednoduchá aplikácia
    • krátka doba používania
    • dostupnosť

Sestra prišla s týmto produktom, tak mi to nedalo a kúpila som si ho aj ja. Chcela som to vyskúšať, keďže na nej som videla že jej tento produkt vybielil o trochu zuby. Teraz som už aj ja rada, lebo po 10-dňovej kúre vidím výsledok:-) Plánujem to opäť po polroku zaaplikovať a dúfam že budem ešte viacej spokojná ako som teraz:-)