Procter & Gamble Polovičné balenie Crest 3D Gentle Routine 14 ks

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v bieliace-pasiky.com

• Super fungujúce a krásne vybielia zuby.

Už som si objednala viackrát bieliacie pásiky a vždy som spokojná sú super a naozaj krásne zuby vybielia.Teraz som si objednala na citlivé zuby a po použití ma zuby vôbec nebolia.Odporúčam a určite si ich zase objednám.

• Fungujú, 100 % rozdiel pred a po
  • , zakúpené v Crest3d.sk

Rychla ucinnost

Produkt nemá žiadne parametre.

Polovičné balenie bieliacich pásikov Gentle Routine určených na citlivé zuby. Ak máte naozaj citlivé zuby a silnejšie bielenie by bolo pre vás nepríjemné, potom sú pre vás určené práve tieto bieliace pásiky. Sáčky pásikov budú zabalené v ZIP sáčku s priloženým návodom na použitie v slovenčine, keďže nejde o celé, ale len o polovičné balenie.

UPOZORNENIE: Treba brať na vedomie, že polovičné balenie nemusí každému stačiť a že na kompletný bieliaci efekt na tejto úrovni bielenia je potrebné celé balenie pásikov. Toto balenie je ponúkané skôr ako vzorka a nie ako plnohodnotný produkt, ktorý Vám vybieli zuby. Od tohto polovičného balenia kvalitný bieliaci účinok určite nečakajte. Kúpou tohto produktu to beriete na vedomie.

Bieliace pásiky Gentle Routine sú vyvinuté špeciálne pre ľudí, ktorí majú citlivé zuby, alebo citlivé zubné kŕčky. Bielenie prebieha postupne a veľmi šetrne, ale zároveň aj efektívne. Zuby sú po predpísanej dobe používania biele a žiarivé.

Použitie tohto polovičného balenia:

• 1-krát denne na 30 minút počas 7 dní
  • balenie obsahuje 14 pásikov (7 pásikov na horné zuby a 7 pásikov na dolné zuby)

• , zakúpené v bieliace-pasiky.com

• Super fungujúce a krásne vybielia zuby.

• Fungujú, 100 % rozdiel pred a po
  • , zakúpené v Crest3d.sk

Rychla ucinnost

• , zakúpené v bieliace-pasiky.com

• Vôbec sa nešmýkajú zo zubov, 30 minút prejde ani neviem ako. Tento typ pásikov som si objednala najmä kvôli citlivým zubom, no po desiatich dňoch užívania som vôbec nepociťovala zvýšenú citlivosť, takže som spokojná, určite vyskúšam iné pásiky s úrovňou bielenia 3 alebo 4.
    • Nakoľko sú pásiky s úrovňou bielenia 2, tak aj bielenie je slabšie. Treba ale prísnejšie dodržiavať bielu diétu, aby sa dostavil výsledok. Skôr by som ich používala už na vybielené zuby (ako doplnkové bielenie).

Celkovo som s pásikmi spokojná, určite si kúpim vyšší level (3 alebo 4). Pri používaní pásikov na citlivé zuby naozaj nie je cítiť zvýšená citlivosť, takže celkovo super.