Procter & Gamble Crest 3D Glamorous White 38 ks

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v bieliace-pasiky.com

• Zatiaľ som len v polovici bielenia, ale už vidím výsledky, Pri pohľade do zrkadla však rozdiel nevidím, na fotkách je už ale krásne vidieť rozdiel pred a po... ešte ma čaká pár dní, takže sa teším. Môj výsledok bude však určite ovplyvnený tým, že som nedržala bielu diétu od začiatku :( aj keď som som si vždy po "zhrešení" umyla zuby pastou crest.

Prvé aplikácie som si nevedela na pásiky v ústach zvyknúť a dosť som slinila :D, ale už som si zvykla a ani ich nevnímam

Produkt nemá žiadne parametre.

Bonusové balenie bieliacich pásikov Glamorous White. Balenie obsahuje o 35% pásikov viac oproti bežnému baleniu, čo znamená až o 5 aplikácií viac ako obsahuje klasické 14-dňové balenie týchto bieliacich pásikov.

Použitie:

• 1-krát denne na 30 minút počas 19 dní
  • 1 balenie obsahuje 38 pásikov (19 pásikov na horné zuby a 19 pásikov na dolné zuby)

Podrobný popis pásikov Crest 3D Glamorous White

1zákazník odporúča produkt